O nas

O firmie Polpack Sp. z o.o.

Polpack Sp. z o.o. jest firmą polską, która od ponad 25 lat zajmuje pozycję lidera na rynku maszyn i materiałów do pakowania w Polsce. Jest również eksporterem swoich produktów do krajów Europejskich oraz wyłącznym przedstawicielem znanych producentów branży opakowań: Italdibipack, Dekofilm, Ranpak, Hugo Beck, Linea Pack, Maripak, Extend, Messersi, FP oraz wielu innych.

Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się i poszerzającą ofertę maszyn i materiałów do pakowania, producentem wysokiej klasy (Złoty Medal Targów Poznańskich i Gdańskich) maszyn typu Wrapper do owijania folią stretch ładunków na paletach.

Wieloletnie doświadczenie, oparte na know-how i ścisłej współpracy z włoskimi i niemieckimi firmami branży opakowaniowej, zapewnia wysoką jakość produktów oraz usług w zakresie doradztwa technicznego i serwisu.

Polpack jest producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy maszyn pakujących: od najprostszych zgrzewarek liniowych i kątowych, maszyn kloszowych DIBIPACK , poprzez bardziej wydajne maszyny tunelowe ESPERT do w pełni automatycznych linii pakujących . Dużą częścią naszej sprzedaży są profesjonalne owijarki do palet Wrapper które zostały wielokrotnie docenione podczas targów w Polsce, Niemczech i Moskiwe. Uzupełnieniem oferty są maszyny do opakowań zbiorczych , urządzenia do spinania taśm polipropylenowych i poliestrowych Messersi i Extend , maszyny do pakowania metodą SKIN-PACK, do owijania folią stretch elementów długich lub okrągłych AVVOLGIPACK , systemy wypełnień do paczek RANPAK i FP , do zaklejania kartonów NASTROPACK .

Posiadamy pełną ofertę materiałów eksploatacyjnych do wymienionych urządzeń, m. in. folie termokurczliwe PCV i poliolefinę o nazwie handlowej Decoterm oraz Decoline, folie stretch (standardowe, beztubowe i wstępnie rozciągnięte - POLWRAP), taśmy PP, PET i stalowe, taśmy klejące, folie bąbelkowe, spożywcze rozciągilwe folie PVC DECOWRAP(produkcja) i wiele innych rozwiązań potrzebnych do właściwego spakowania lub zabezpieczenia produktu.

Siedziba i największy oddział firmy wraz z działem produkcji znajduje się w Warszawie, jednakże wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, których liczba przekroczyła już 6000 rozwinęliśmy sieć handlową w postaci 7 oddziałów na terenie całej Polski.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie w zaproponować właściwe rozwiązanie dla właściwej każdej branży. Ugruntowana od wielu lat pozycja naszej firmy na rynku opakowań gwarantuje stałą dostępność do pomocy technicznej, materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych i wsparcia serwisowego każdego dnia.

maszyny do pakowania maszyny do pakowania maszyny do pakowania maszyny do pakowania owijarki do palet
 • Polpack Sp. z o.o.
 • 03-191 Warszawa, ul. Płochocińska 19
 • commerce@polpack.pl 22-814-20-49
 • NIP 521-008-96-58
 • Kontakt do działów handlowych:
 • Oddział Warszawa
  email:warszawa@polpack.pl tel: 22 814 20 49
 • Oddział Katowice
  email: katowice@polpack.pl tel: 32 255 31 80
 • Oddział Poznań
  email: poznan@polpack.pl tel: 61 866 73 73
 • Oddział Gdynia
  email: gdynia@polpack.pl tel: 58 629 15 45
 • Oddział Wrocław
  email: wroclaw@polpack.pl tel: 71 333 31 05
 • Oddział Lublin
  email: lublin@polpack.pl tel: 604-263-367
 • Oddział Kraków
  email: krakow@polpack.pl tel: 12 413 29 65
 • Oddział Łódz
  email: lodz@polpack.pl tel: 42 652 95 20